Vid Černec na APS-u do treh osebnih rekordov in treh kolajn

Maribor, 21. 9. 2024

Predzadnji vikend v septembru je bil v Mariboru na sporedu Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke. Številčno mala zasedba naših atletov je bila zelo uspešna saj so prav v vseh nastopih popravili svoje osebne rekorde.

Vid Černec je tekmoval v vseh treh šprinterskih disciplinah in prav tolikokrat stopil tudi na oder za zmagovalce. Na 400 m je dosegel čas 50,04 in bil drugi. Tretji mesti pa je dosegel v tekih na 100 in 200 m. Na krajši razdalji je dosegel čas 11,09, na daljši pa 22,29. Bronasto kolajno je v teku na 3000 m osvojila Anja Bezlaj. S časom 10:40,27 je krepko popravila svoj osebni rekord. Po daljšem premoru zaradi poškodbe je v skoku v daljino nastopil Marin Kladošek. Doskočil je pri 667 cm in zasedel šesto mesto.
Mladincem za odlične rezultate čestitamo!