Ekipa pionirjev U14 druga v Sloveniji!!!

Slovenska Bistrica, 6. 9. 2020

Organizatorji iz AK Ptuj so zaradi obnove njihovega stadion, v Slovenski Bistrici odlično izpeljali Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14. Na tekmovanju so odlično nastopali tudi naši mladi atleti in s tem nakazali, da se bodo tudi na domačem posamičnem Prvenstvu Slovenije, ki ga bomo organizirali konec meseca, potegovali za visoka mesta. Odlična je bila predvsem ekipa fantov U14, ki je s svojimi fantastičnimi nastopi zbrala toliko točk, da jih je njihov seštevek uvrstil na vrhunsko 2. mesto. Kot posamezniki so blesteli prav vsi in se zelo izkazali, saj so se kar 10x uvrstili med prve tri in kar 25x popravili svoje osebne rekorde.

Dosežki naših mladih atletov so bili:
PIONIRJI U12
Planinšek Mattia 19. m 60M 10,45; 11. m vortex 29,26 m OR; 14. m daljina 332 cm OR

PIONIRKE U14
Bedenik Katarina 41.m 60M 9,78 OR, 41.m 200M 32,83 OR
Kovačec Gaja 23.m 1000M 3:41,54 OR; 47.m 200M 33,83 OR
Kramberger Ana 2.m 1000M 3:13,68; 6.m daljina 465 cm OR
Podgornik Maša 2. m daljina 498 cm OR; 3.m 60M ov. 10,47 OR, 3.m 200M ov. 31,55 OR; 3.m krogla 9,71 m OR