Novice

Prikazano: 676 - 680 od 801 zapisov
Stran  <<   <   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   >   >>
Dunaj, 25. 1. 2015
V močni mednarodni konkurenci na mitingu, ki je ta vikend potekal v glavnem mestu Avstrije, so dobro nastopili tudi naši atleti. V ženskem teku na 800M je Mateja Pokrivač s časom 2.14,53 zasedla odlično 2. mesto. Dorotea Rebernik je nastopila na 400M in s časom 59,43 zasedla visoko 6. mesto. Isto mesto je med moškimi na 1500M zasedel tudi Grega Verbošt. Njegov rezultat je znašal 4.06,50. V moškem teku na 800M se je z močno člansko kategorijo pomeril Blaž Prelog in s časom 2:16,95 zasedel 19. mesto.
Slovenska Bistrica, 25. 1. 2015
V Slovenski Bistrici je potekal atletski miting, na katerem je v teku na 60M nastopila tudi Sabina Veit. S kvalifikacijami je opravila suvereno in se z zmago v svoji skupini in časom 7,60 uvrstila v finale. V njem je tekla še hitreje in zmagla s časom 7,54.
Ljubljana, 24. 1. 2015
V Ljubljani je potekalo Prvenstvo Slovenije za pionirje U16, na katerm so nastopile štiri naše malde atletinje.

V teku na 60M z ovirami se nastopila Eneja Sajko, ki je v kvalifikacijah v svoji predtekmovalni skupini zasedla 5. mesto in se z novim osebnim rekordom 10,24 uvrstila v finale B. V njem je prikazala še hitrejši tek in s časom 10,13 zasedla končno 12. mesto. Tudi v najmnožičnejši disciplini tekmovanja, teku na 60M je namreč nastopilo več kot 100 tekmovalk,so naša dekleta odtekle nove osebne rekorde. Nika Boštjančič je dosegla čas 8,44 in za samo tri mesta zgrešila nastop v finalu in tako končala tekmovanje na 15. mestu. Rene Prosen se je ura ustavila pri 8,63, kar je zadostovalo za 29. mesto. Nuši Karner pa se tek ni nabolje prosrečil in je s časom 9,11 zasedla 73. mesto.
Zagreb, 24. 1. 2015
Na mednarodnem mitingu v Zagrebu je v teku na 60M nastopila tudi naša najhitrejša šprinterka Sabina Veit. V kvalifikacijah je zanesljivo zmagala v svoji predtekmovalni skupini in se s časom 7,60 uvrstila v veliki finale, v katerem pa je kasneje odstopila in ostala brez uvrstitve.
Zalaegerszeg, 23. 1. 2015
V madžarskem Zalaegerszegu je potekal mednarodni miting, na katerem so nastopili tudi nekateri naši atleti. Med žanskami na 60M z ovirami je bila najhitrejša naša Simona Kapl, na drugo mesto pa se je uvrstila mlada Nastja Možič, ki je sploh prvič nastopila v tej disciplini. V teku na 60M je do 3. mesta prišprintala Alekseja Glinšek. V moškem teku na 60M pa sta nas zastopala Primož Velkner in Bastian Kobler. Primož je bil najhitrejši mladinec na tekmovanju, Bastian pa najhitrejši mlajši mladinec. Po tako uspešnem štartu v zimsko sezono se že veselimo novih nastopov naših atletov.