Novice

Prikazano: 661 - 665 od 735 zapisov
Stran  <<   <   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   >   >>
Maribor, 14. 9. 2014
Naš Maribor je bil danes rezerviran za tekače in tekačice, ki so se potili na že 5. Eko maratonu. Na progi, ki je speljana po praktično vseh predelih našega prelepega mesta, so se odlično izkazali tudi naši člani.
Novo Mesto, 14. 9. 2014
V Novem Mestu je ta vikend potekalo Ekipno člansko prvenstvo, na katerem je od naših atletov sodeloval le Gregor Verbošt. Prvi dan je nastopil na 1500M in s časom 4.13.89 zasedel odlično 5. mesto. V nedeljo pa je nastopil še v teku na 3000M in zasedel še boljše 4. mesto in dosegel rezultat 9.10,96.
Maribor, 8. 9. 2014
Njaboljša slovenska srednje in dolgoprogašica vseh časov, naša Helena Javornik, se zavzeto pripravlja za nastop na letošnjem maratonu v New Yorku.
Velenje, 7. 9. 2014
V Velenju je potekalo Ekipno državno prvenstvo za pionirje U16. Na njem so na prvem jesenskem tekmovanju nastopili tudi naši mladi atleti.