Novice

Prikazano: 61 - 65 od 670 zapisov
Stran  <<   <   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   >   >>
Firenze, 26. 11. 2017
Staro srednjeveško mesto Firenze, ki leži v osrčju prečudovite Toskane, je bilo danes prizorišče enaga največjih maratonov v tem delu Evrope. Na maratonski razdalji je nastopilo več kot 10000 tekačev, med njimi pa je bil tudi naš Adriano Nemec. Cilj pred nastopom je bil, da bi z nekaj več kot 42 km dolgo progo opravil v manj kot 3 urah. Ciljno črto je prečkal v času 2:58,13, ter s tem izpolnil svoj zastavljen cilj in se uvrstil na visoko 227. mesto.
Valencia, Palmanova, 19. 11. 2017
Danes so naši tekači nastopili na dveh močnih tekaških prireditvah in ponovno dokazali, da pod vodstvom naših trenerjev odlično trenirajo in da je pripravljenost kljub koncu leta še vedno na zelo visokem nivoju. Še več, očitno so nekateri v tako dobri formi, da so po dolgi in naporni sezoni, še vedno sposobni odteči nove osebne rekorde.
Maribor, 10. 11. 2017
V tisk je šel nov društveni koledar, ki bo krasil vaše stene v prihajajočem letu 2018. Na njem so skupinske fotografije naših vadbenih skupin in fotografije z nekaterih letošnjih tekmovanj, na katerih so blesteli naši atleti. Na uspešno leto 2017, vas bodo spominjale naše reprezentantke Sonjo Roman, Špelo Gonza, Marušo Sernc in Lauro Stauber. Na koledarju je tudi skupinska fotografija z Iger brez meja v Italiji, kjer so se naši pionirji v ekipni razvrstitvi povzpeli na sam vrh, ter skupinska fotografija s Svetovnih iger mladih v Avstriji, na keterih so naši mladi atleti osvojili rekordnih 37 medalj. Seveda pa bo koledar krasila tudi fotografija ekipe, ki je mestu Maribor priborila 3. mesto na Krosu občinskih reprezentanc. Ob vseh naštetih, pa so tu še druge fotografije, ki so zaznamovale uspešno leto 2017.

koledar_2018
Ljubljana, 29. 10. 2017
V Ljubljani je potekal že 22. Ljubljanski maraton, največja tekaška prireditev pri nas, ki je z okrog 25.000 tekači v različnih tekih, ponovno poskrbel za nov množičen rekord. Seveda pa ta rekord ni mogel miniti brez naših atletov, ki so ponovno tekli odlično.
Frankfurt, 29. 10. 2017
V osrčju Nemčije, v velemestu Frankfurt je potekal eden največjih svetovnih maratonov. Samo na maratonski razdalji se je pomerilo skoraj 15.000 tekačev. Med njimi so bili tudi trije naši člani, ki si bili po nastopu zelo zadovoljni s svojimi dosežki. Med žanskami se je Sonja Sukič uvrstila na visoko 205. mesto. V konkurenci moških pa se je Sašo Pečnik uvrstil na 233. mesto, le mesto slabši pa je bil Vito Kunstek.